.
۱۳۹۶/۰۳/۲۹

استاندار خراسان رضوی:

سیاست دولت یازدهم و دوازدهم، گسترش و تحکیم روابط منطقه ای و بین المللی است

استاندار خراسان رضوی در ضیافت افطار نمایندگی وزارت خارجه در شمال و شرق کشور با روسای نمایندگی های کنسولی و بین المللی مقیم مشهد، حضور یافت.

استاندار خراسان رضوی در ضیافت افطار نمایندگی وزارت خارجه در شمال و شرق کشور  با روسای نمایندگی های کنسولی و بین المللی مقیم مشهد، حضور یافت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در این دیدار تاکید کرد: سیاست دولت یازدهم و دوازدهم، گسترش و تحکیم روابط منطقه ای و بین المللی است.
وی با بیان این که اراده دولت و ملت ایران توسعه و استحکام روابط با تمامی کشورها به ویژه کشورهای همسایه و مسلمان براساس احترام متقابل و منافع مشترک است؛ افزود: تسریع در تحقق تفاهم نامه های امضا شده بین خراسان رضوی با سایر کشورها به ویژه کشورهای هم جوار باید در یک برنامه ریزی مدون دنبال شود.
استاندار خراسان رضوی گفت: مناسبات فرهنگی و تاریخی بین ملت ایران و کشورهای همسایه باعث ایجاد پیوندهای مستحکم و ناگستنی شده است.
رشیدیان با اشاره به اوضاع نا به سامان امنیتی منطقه، اظهار داشت: تروریسم مرز نمی شناسد و هیچ کشوری مصون از توطئه های شوم آنان نیست.
وی تصریح کرد: نیاز امروز جهان اسلام، تقویت و تحکیم برادری و همبستگی در مقابل دشمنان است که باید از ظرفیت های مشترک در این راستا استفاده کرد.
استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنانش از مشارکت و مساعدت های نمایندگی های خارجی مستقر در مشهد مقدس در برنامه های " مشهد 2017 " قدردانی کرد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۴۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
www.pishkhan.khorasan.ir