.
۱۳۹۶/۰۴/۲۴

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خواستار شد؛

نگرش ویژه به پروژه های مصوب شورای برنامه ریزی استان در حوزه زیارت

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خواستار نگرش ویژه به پروژه های مصوب شورای برنامه ریزی استان در حوزه زیارت شد.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خواستار نگرش ویژه به پروژه های مصوب شورای برنامه ریزی استان در حوزه زیارت شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد حسن واحدی در نشستی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: از آن جایی که زیارت پیشران توسعه استان است، تخصیص بهنگام اعتبارات استانی پس از تامین و ابلاغ آن، کمک شایانی به توسعه زیارت و گردشگری خواهد کرد.
وی به نقش تاثیرگذار تسهیلات یارانه ای بانک ها در پیشبرد اهداف حوزه زیارت اشاره کرد و گفت: فراهم کردن زمینه تغذیه پروژه های مرتبط با زائر در بخش خصوصی از این یارانه در تامین زیرساخت های رفاهی زائر و مسافر ارزشمند است.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی به پروژه های نیمه تمام حوزه زیارت اشاره کرد و گفت: با توجه به پروژه هایی که حسب ماده 12 قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی مصوب و هم اکنون نیمه تمام است، وفق ماده 97 قانون برنامه ششم توسعه برخوردار از اولویت است و باید ادامه یابد.
واحدی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از حسن توجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نسبت به پیشبرد اهداف زیارت، گفت: در قبال ماده 97 قانون برنامه ششم توسعه وظیفه بسیار سنگینی داریم که امید است با تخصیص به موقع اعتبارات و همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی بهترین خدمات برای زائران و مجاوران حضرت امام رضا(علیه السلام) محقق شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۷۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
www.pishkhan.khorasan.ir