.     .     .
۱۳۹۶/۱۰/۲۰

معاون استاندار خراسان رضوی خبر داد:

اختصاص ۴ میلیارد تومان برای خرید ۷۰ دوربین نظارت تصویری و ثبت تخلفات در مشهد مقدس

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی و فرماندار مشهد جلسه کمیته فنی استقرار و بهره‌برداری از سامانه‌های هوشمند نظارتی با محوریت بررسی دستورالعمل جدید آن، برگزار شد.

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی و فرماندار مشهد جلسه کمیته فنی استقرار و بهره‌برداری از سامانه‌های هوشمند نظارتی با محوریت بررسی دستورالعمل جدید آن، برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید جواد حسینی در این جلسه اظهار داشت: 4 میلیارد تومان اعتبار جهت خرید 40 دوربین نظارت تصویری و 30 دوربین ثبت تخلفات در شهر مشهد تخصیص ‌یافته است.
وی افزود: در سطح استان بیش از 940 دوربین نظارت تصویری و ثبت تخلفات وجود دارد. مجموع دوربین‌های سطح شهر مشهد 309 دوربین است و نیاز اصلی شهر مشهد 745 دوربین می‌باشد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: نظارت‌های تصویری در راستای ایجاد نظم و آرامش شهروندان است و مصونیت و امنیت ایجاد می‌کند
حسینی از امنیت به‌عنوان اولین اولویت یاد و تصریح کرد: خراسان رضوی و به‌ویژه شهر مشهد علی‌رغم دارا بودن مؤلفه‌های مختلف ایجاد حساسیت‌های امنیتی ازجمله جمعیت سیار، مرز مشترک، حاشیه‌نشینی، ترکیب جمعیتی و قومیتی و مورد هدف بودن مشهد مقدس برای تکفیری‌ها وداعشی ها حتی یک مورد حاد امنیتی نداشته است و وجود سامانه‌های نظارت تصویری کمک شایانی به ارتقای امنیت در این شهر می‌کند.
وی گفت: تلاش خواهد شد تا سهم واقعی شهر مشهد و شهرهای بزرگ استان در خصوص تخصیص اعتبارات نظارت تصویری محقق شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی خاطر نشان کرد: استفاده از امکانات نظارت تصویری بانک‌ها، مراکز تجاری و دستگاه‌های اجرایی و اتصال این سامانه‌ها به یکدیگر در دستور کار قرار دارد.
حسینی خواستار استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در خصوص سامانه‌های نظارتی شد و افزود: مشکلات قطعی احتمالی برق این سامانه‌ها نیز باید به‌سرعت توسط شرکت برق حل گردد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید