.     .     .
۱۳۹۶/۱۰/۲۳

مدیر کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی خواستارشد؛

استفاده از ظرفیت شبکه زائر برای آگاه سازی مردم به منظور حضور در راهپیمایی عظیم اربعین

با حضور مدیر کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی، نخستین جلسه هماهنگی ستاد اربعین استان (۹۷) در سال جاری؛ برگزار شد.

با حضور مدیر کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی، نخستین جلسه هماهنگی ستاد اربعین استان (97) در سال جاری؛ برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مهدی فروزان هدف از برگزاری این جلسه را بررسی و آسیب شناسی فعالیت ها و اقدامات کمیته های ذیل ستاد در سال جاری، برای برنامه ریزی در ستاد هماهنگی اربعین استان سال 97 عنوان کرد.
وی با تاکید بر لزوم تدوین و ارائه برنامه از سوی کمیته ها برای اربعین سال آینده، نقش رسانه ملی در آگاه سازی آحاد مردم از نحوه ی ثبت نام، نکات امنیتی، بهداشتی و ... را مهم دانست.
مدیر کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی خواستار استفاده از ظرفیت شبکه زائر برای آگاه سازی مردم به منظور حضور در راهپیمایی عظیم اربعین، شد.
فروزان بر اشاعه فرهنگ همایش جهانی پیاده روی اربعین با بهره گیری از همه فرصت ها و تاثیر گذاری آن بر ذهن و فکر مردم با الهام از سیره معصومین (ع)، تاکید کرد.
وی گفت: به منظور اجرا و ارتقا کمی و کیفی برنامه های رفاهی و فرهنگی زائران اربعین حسینی (ع)، کمیته ها باید هم افزایی بیشتری داشته باشند.  
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید