.     .     .
۱۳۹۸/۰۵/۲۷

استاندار خراسان رضوی در جلسه بررسی مشکلات محله ی پورسینای مشهد:

عملکرد موفق دفاتر تسهیل گری در حاشیه شهر در گرو مشارکت مردم است

استاندار خراسان رضوی با بیان این که دفاتر تسهیل گری نقش اعتماد سازی را بر عهده دارند؛ گفت: موفقیت این دفاتر، مشارکت مردم را می طلبد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رزم‌حسینی پیرو بازدید چند روز پیش از دفتر تسهیلگری محله پورسینا، بر اساس وعده‌ای که به اهالی این محله داده بود، مجدد در این دفتر حاضر شد و پای درد و دل نمایندگان اهالی محله نشست.
وی در این جلسه گفت‌: به منظور ساماندهی حاشیه شهر، طرح جامعی در حوزه‌های مختلف آموزشی، اجتماعی، اقتصادی و کالبدی آماده شده است که امیدواریم از اول مهرماه شروع شود. 
رزم حسینی افزود: حاشیه شهر مشهد در طول زمان ایجاد شده است اقدامات در حوزه ساماندهی هم تدریجی خواهد بود که موفقیت آن در گرو همراهی مردم است. 
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه دفاتر تسهیلگری نقش اعتمادسازی دارند، افزود: با همراهی مردم برای ساماندهی حاشیه شهر اقداماتی انجام خواهیم داد که وضعیت این مناطق بهتر از گذشته شود. 
وی ادامه داد: جلسه امروز بر اساس قراری که با مردم گذاشته بودیم برگزار  شد تا لااقل بتوانیم در این مرحله بخشی از مشکلات را حل کنیم. 
در این جلسه که شهردار مشهد، فرماندار و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد نیز حضور داشتند، نمایندگان مردم محله پورسینا مشکلات خود را از جمله عدم تعریض خیابان ها، اجرا نشدن کامل طرح اگو، کمبود فضای سبز مطرح کردند و برای رفع آن ها تصمیماتی گرفته شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۹۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید