.     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۰۶

استاندار خراسان رضوی:

هدف الگوی مثلث توسعه قوی شدن در عرصه‌های اقتصادی و فرهنگی است

استاندار خراسان رضوی گفت: هدف مشترک همه مسئولان استان و فعالان اقتصادی فارغ از هر سلیقه سیاسی قوی شدن در عرصه‌های اقتصادی و فرهنگی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در همایش معین‌های اقتصاد مقاومتی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مشاور امور اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و جمعی از معین‌های اقتصاد مقاومتی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: هدف مشترک همه مسئولان استان و فعالان اقتصادی فارغ از هر سلیقه سیاسی، قوی شدن در عرصه‌های اقتصادی و فرهنگی است.
وی با بیان اینکه برای تعالی کشور، نظام و استان همه باید متحد باشیم، افزود: پذیرفتن مسئولیت معین اقتصاد مقاومتی یک مشارکت داوطلبانه است تا همه در راستای توسعه پایدار گام بردارند.
استاندار خراسان رضوی افزود: همه برای امر مقدس توانمدسازی، اشتغالزایی و جلوگیری از مهاجرت دور هم جمع شده‌ایم تا آسیب‌های اجتماعی کاهش پیدا کرده و قوی شویم.
رزم‌حسینی اضافه کرد: برقراری عدالت اجتماعی، امنیت و ارتقاء شاخص‌های فرهنگی و اعتقادی توسط مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی امکان پذیر است.
وی از رویکرد دلسرد کردن معین‌های اقتصاد مقاومتی نسبت به نتایج الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی به عنوان مانعی در مسیر تحقق اهداف ترسیم شده، نام برد و افزود: عده‌ای در این مسیر با القاء روحیه منفی‌گرایی می‌خواهند مدیریت استان و فعالان اقتصادی را خسته کنند این در حالی است که معین‌ها داوطلبانه در این مسیر مشارکت کرده‌اند.
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه علی‌رغم همه مخالفت‌ها و منفی‌گرایی‌ها باید مسیر اجرای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی را دنبال کنیم، ابراز کرد: ما مدیون مردمیم و در گام دوم انقلاب باید با یک روش جدید در سبک اداره کشور برای رفع نیازهای مردم تلاش کنیم.
رزم‌حسینی گفت: در راستای اجرای مسئولیت توانمندسازی مردم معین‌ها انتظار تشویق و حمایت از کسی نداشته باشند و فقط برای رضای خدا کار کنند. این همان منش سردار شهید سلیمانی است.
وی با تاکید بر اینکه معین‌ها باید سبک سردار شهید سلیمانی یعنی مقاومت و ایستادگی را دنبال کنند، متذکر شد: سبک این شهید والامقام سبک آزادگی بود که در تمام زندگی او جاری بود و مشاهده شد.
استاندار خراسان رضوی حرکت های جهادی را رمز استمرار نظام جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: تا زمان تداوم فعالیت در استان با تمام قوا این الگو را جلو خواهیم برد.

مشاهده گزارش تصویری در لینک زیر:
https://b2n.ir/262066


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۰۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید