.     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۰۶

آیت‌الله علم‌الهدی در همایش معین‌های اقتصاد مقاومتی:

همه ارکان حاکمیت در خراسان رضوی پشتیبان الگوی مثلث توسعه اقتصادی هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد با بیان اینکه همه ارکان حاکمیت در استان پشتیبان الگوی مثلث توسعه اقتصادی هستند، گفت: امیدواریم این مدل اقتصادی به نمونه‌ای برای کشور تبدیل شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، آیت‌الله سید احمد علم الهدی در همایش معین‌های اقتصاد مقاومتی استان، الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی را از برکات شهید بزرگوار سپهبد سلیمانی برشمرد و اظهار کرد: آقای رزم حسینی استاندار خراسان رضوی هدیه حاج قاسم سلیمانی است و فعالیت ارزشمندی را با عنوان مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی شروع کرده است.
وی افزود: مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی یک حرکت اقتصادی صرف در جهت توسعه اقتصادی شرکت‌های معین یا اقتصاد جامعه نیست؛ بلکه این حرکت اقتصادی یک وابستگی خاصی به جریان اساس انقلاب تحت تاکیدات رهبری به عنوان نقطه حساس «مقاومت» دارد؛ استاندار اقتصاد مقاومتی را در خراسان رضوی شروع کرده و امیدواریم در این عرصه به نمونه‌ای در کشور تبدیل شود چون تنها راه نجات کشور در برابر دشمن و خنثی کردن توطئه‌های آن‌ها اقتصاد مقاومتی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: با تکیه بر قدرت خود و توانایی‌هایی که در داخل وجود دارد، می‌توانیم به نقطه اوجی برسیم که هیچ قدرتی در جهان توان برابری و برخورد با کشور ما را پیدا نکند.
آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: دشمن بیش از 30 سال است که فقط در اطراف کشور تهدید می‌کند و قدرت نزدیک شدن به ما را ندارد؛ لذا در عرصه اقتصاد هم به جایی خواهیم رسید که تحریم اقتصادی به عنوان سلاح از کار افتاده‌ای خواهد بود که دیگر نقش و اثری در برابر ما نخواهد داشت و نقطه آغاز حرکت ایجاد این اقتدار، اجرای این مدل ارزشمند‌ است که در استان ما اجرا می‌شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: هیچ فعالیت اقتصادی در کشور را به این صورت شاهد نبودیم که همه ارکان نظام در استان به عنوان پشتیبان و در مقام تایید در کنار این فعالیت اقتصادی قرار بگیرند. به عبارت دیگر شما فعالان اقتصادی می‌توانید با تکیه بر اقتدار قضائی کشور مشکلات خود را حل کنید؛ این همه قدرت در این استان و در این نظام در کنار فعالیت اقتصادی شما قرار گرفته است.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ابراز کرد: همه ارکان حاکمیت به این دلیل همراه معین‌های اقتصادی شده‌اند تا ثابت کنند که اگر نگاه به درون و توانمندی داخلی باشد و به آن تکیه کنیم همه مشکلات کشور قابل حل خواهد بود.
آیت‌الله علم‌الهدی با تاکید بر موفق بودن مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در مدت زمان کوتاه از زمان اجرای آن در خراسان رضوی، افزود: به فرموده مقام معظم رهبری اگر 30 هزار میلیارد تومان هم وارد استان بشود، حرکت اقتصادی کوچکی نیست؛ البته تا به امروز که نزدیک یکسال از اجرای طرح مذکور در استان گذشته، 11 هزار میلیارد تومان سرمایه نقدی وارد استان شده است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۹۸۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید