.     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۰۷

بازدید سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی از روزنامه قدس و دفتر‌ خبرگزاری فارس

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی از روزنامه قدس و دفتر خبرگزاری فارس در استان بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن گوهرپور ضمن بازدید از تحریریه روزنامه قدس، با امیر جلیل نژاد سردبیر این روزنامه دیدار و گفت‌وگو کرد.
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی در این دیدار بر نقش رسانه‌ها در نهادینه‌سازی الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی تاکید کرد و گفت: برای برگزاری تورهای خبری در مناطق هدف الگوی مثلث توسعه برنامه‌ریزی های لازم درحال انجام است.
امیر جلیل نژاد، سردبیر روزنامه قدس هم در این دیدار گفت: اکنون که همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی و قضائی استان برای اجرای الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی هم‌قسم شده‌اند، روزنامه قدس هم در راستای سیاست‌های رسانه‌ای خود، برای تییین اهداف و دستاوردهای این الگو تلاش خواهد کرد.
وی گفت: برای کمک به تبیین الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، مدیران رسانه‌های استان باید ضمن دیدار صمیمانه با استاندار خراسان‌رضوی، بیش از پیش از جزئیات اقدامات انجام گرفته اطلاع پیدا کنند.
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی همچنین از دفتر استانی خبرگزاری فارس بازدید و با سرپرست و سردبیر این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این بازدید، سید ناصر نعمتی سرپرست خبرگزاری فارس خراسان رضوی گزارشی از دستاوردهای سامانه فارس من، طرح خبر خوب و سایر فعالیت‌های این مجموعه در استان ارائه کرد.
حسن گوهرپور هم در این دیدار بر ضرورت توسعه همکاری‌ها تاکید کرد و گفت: در راستای سیاست‌های دولت و استاندار خراسان رضوی با قدرت از رسانه‌ها حمایت خواهیم کرد.
وی تعامل مستمر با رسانه‌ها را اولویت جدی اداره کل روابط‌ عمومی استانداری خراسان رضوی برشمرد و تصریح کرد:  آمادگی داریم به صورت ویژه مشکلات مطرح شده توسط مردم در سامانه «فارس من» را تا حصول نتیجه پیگیری کنیم.
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی هفته گذشته هم از دفاتر استانی خبرگزاری  جمهوری اسلامی ایران «ایرنا» و خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا» بازدید کرده بود. 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۵۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید